Наразі компанія не може швидко обробляти заявки клієнтів. Замовлення та повідомлення для компанії, що надіслані с 22.06.2026 по 29.06.2026, будуть оброблені пізніше. З 30.06.2026 компанія продовжить роботу у звичайному режимі.
Закарпатська обл, м.Берегове, вул.Мужієвська 54 45, 90201, Берегово, Україна
Інтернет-магазин "Maxam"
+380 (50) 672-96-91
+380 (50) 672-96-91
Відгуки про компанію Інтернет-магазин "Maxam"
яна
Відмінно
Угода на маркетплейсі Prom.ua
Профессиональное и быстрое обслуживание. Вежливый продавец. Быстрая доставка.
Костянтин К.
Відмінно
Угода на маркетплейсі Prom.ua
Доставка быстрая. товар качественный, спасибо.
Едуард С.
Відмінно
Все на найвысшем уровне !Очень быстро и оперативно работает магазин..Буду рекомендовать Ваш магазин друзьям и знакомым.
Игорь В.
Відмінно
Всё отлично, быстро и без проблем.
Коментар продавця
Спасибо Вам за отзыв,удачи во всем
Геннадий Л.
Відмінно
Угода на маркетплейсі Prom.ua
Сделка прошла успешно. Рекомендую.
Коментар продавця
спасибо Вам,Удачи во всем
Евгений Г.
Відмінно
Угода на маркетплейсі Prom.ua
Отличная работа магазина и очень приятный продавец! Всего вам,самого доброго. Удачи
Коментар продавця
Спасибо большое , с Вами очень приятно работать
Елизавета Ш.
Відмінно
Всегда с удовольствием заглядываю в этот магазин!!!!! Цены не могут не радовать!!!!!! А реакция продавца - моментальная!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Виталий Б.
Відмінно
Іван Ш.
Добре
Угода на маркетплейсі Prom.ua
Замовляли маски за тиждень на перед, але відправили їх нам пізніше, а ніж договорились. На новій пошті писало що прийде вже тоді коли ми вже буду загоряти))), але сталось чудо і нова пошта на 1 день доставила швидше. Так, що все закінчилось Добре!
Коментар продавця
Заказади в пятницу,отправили во вторник,как и договаривались,поскольку отправки со вторника по пятницу,не" за неделю заказывали",воскресение и понедельник ,магазин не работает.Так что,все по договоренности,без задержек
Покупець
Що до "Замовляли маски за тиждень" Маски були замовлені в Пятницю а приїхали в Четверг 7 Днів, а могли б і в пятницжю- Всеж таки тиждень вони добиталися)) Отже ви працюєте 5 днів на тиждень (в суботу як і Ваш магазин так і Нова Пошта працюєте), але ми дійсності домовлялися, у звязку деякими причинами, що ви зробите відправлення у вівторок, але я просив щоб по швидше в вівторок це зробити а не за годину до закриття НП, Це не було поблемою. Так ось що сталося - відправили у вівторок тільки в шостій годині (як стверджували на Новій Пошті), а я просив по швидше, щоб се прийшло вчасно .. Тобто машина у вівторок цей товар не змогла забрати - це теж саме що ви відправили б в середу, а це вже (на жаль) мінус 1 день. Тобто час прибуття товару (по інформації з нової пошти) мав прийти не у четвер а в Пятницю, але Все добре те що добре закінчується Все прибуло вчасно (хоч і похвилюватися заставляло коли по ттн час прибуття показувало на день пізніше) P.S. Відправляйте товар з розрахунком того коли машина НП забирає посилки, щоб не виникало не приємних ситуацій. Магазин рекомендую! Товар на вигляд прийшов якісний (коли приїдуть з відпустки батьки постараюсь відписатися про їх враження про маски в дії).
Анастасия У.
Відмінно
Угода на маркетплейсі Prom.ua
Все прошло в общем хорошо. Цена и описание соответствуют. Не оказалось в наличие одной шоколадки, но мне перезвонили и предложили замену. Так что не считаю это проблемой. Хотелось бы упаковку товара более компактную, т.к. влияет на стоимость пересылки. НО в целом заказом и товарами я довольна. Рекомендую к сотрудничеству.
Профессиональное и быстрое обслуживание. Вежливый продавец. Быстрая доставка.
Доставка быстрая. товар качественный, спасибо.
Все на найвысшем уровне !Очень быстро и оперативно работает магазин..Буду рекомендовать Ваш магазин друзьям и знакомым.
Всё отлично, быстро и без проблем.
Спасибо Вам за отзыв,удачи во всем
Сделка прошла успешно. Рекомендую.
спасибо Вам,Удачи во всем
Отличная работа магазина и очень приятный продавец! Всего вам,самого доброго. Удачи
Спасибо большое , с Вами очень приятно работать
Всегда с удовольствием заглядываю в этот магазин!!!!! Цены не могут не радовать!!!!!! А реакция продавца - моментальная!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Замовляли маски за тиждень на перед, але відправили їх нам пізніше, а ніж договорились. На новій пошті писало що прийде вже тоді коли ми вже буду загоряти))), але сталось чудо і нова пошта на 1 день доставила швидше. Так, що все закінчилось Добре!
Заказади в пятницу,отправили во вторник,как и договаривались,поскольку отправки со вторника по пятницу,не" за неделю заказывали",воскресение и понедельник ,магазин не работает.Так что,все по договоренности,без задержек
Що до "Замовляли маски за тиждень" Маски були замовлені в Пятницю а приїхали в Четверг 7 Днів, а могли б і в пятницжю- Всеж таки тиждень вони добиталися)) Отже ви працюєте 5 днів на тиждень (в суботу як і Ваш магазин так і Нова Пошта працюєте), але ми дійсності домовлялися, у звязку деякими причинами, що ви зробите відправлення у вівторок, але я просив щоб по швидше в вівторок це зробити а не за годину до закриття НП, Це не було поблемою.
Так ось що сталося - відправили у вівторок тільки в шостій годині (як стверджували на Новій Пошті), а я просив по швидше, щоб се прийшло вчасно .. Тобто машина у вівторок цей товар не змогла забрати - це теж саме що ви відправили б в середу, а це вже (на жаль) мінус 1 день. Тобто час прибуття товару (по інформації з нової пошти) мав прийти не у четвер а в Пятницю, але Все добре те що добре закінчується Все прибуло вчасно (хоч і похвилюватися заставляло коли по ттн час прибуття показувало на день пізніше)
P.S. Відправляйте товар з розрахунком того коли машина НП забирає посилки, щоб не виникало не приємних ситуацій.
Магазин рекомендую! Товар на вигляд прийшов якісний (коли приїдуть з відпустки батьки постараюсь відписатися про їх враження про маски в дії).
Все прошло в общем хорошо. Цена и описание соответствуют. Не оказалось в наличие одной шоколадки, но мне перезвонили и предложили замену. Так что не считаю это проблемой. Хотелось бы упаковку товара более компактную, т.к. влияет на стоимость пересылки. НО в целом заказом и товарами я довольна. Рекомендую к сотрудничеству.