Кошик
Мінімальна сума замовлення 300 грн

Наразі компанія не може швидко обробляти заявки клієнтів. Замовлення та повідомлення для компанії, що надіслані с 22.06.2026 по 29.06.2026, будуть оброблені пізніше. З 30.06.2026 компанія продовжить роботу у звичайному режимі.

Закарпатська обл, м.Берегове, вул.Мужієвська 54 45, 90201, Берегово, Україна
Інтернет-магазин "Maxam"
+380 (50) 672-96-91
+380 (50) 672-96-91

Відгуки про компанію Інтернет-магазин "Maxam"

  • Людмила К.
    Відмінно
    Угода на маркетплейсі Prom.ua

    Спасибо! Ответственный продавец, быстро и четко!

  • Олена Щ.
    Відмінно
    Угода на маркетплейсі Prom.ua

    Отличный товар по хорошей акции. Доставка быстрая, упаковка хрупкого товара качественная.
    Спасибо!

  • Тетяна П.
    Добре
    Угода на маркетплейсі Prom.ua

    В описі товару вказано, що виріб має вагу 4 кг, що мені і сподобалось, бо думала що краще буде під час використання. Виявилося що вага виробу набагато менше ( 2,250 кг). Це один мінус що вони не знають про свій товар ,або обманюють . А так прийшло все швидко ,ціна як домовлялись.

  • Светлана Н.
    Відмінно
    Угода на маркетплейсі Prom.ua

    Хорошее обслуживание, приятные менеджеры, качественный товар.

  • Виталий Д.
    Відмінно
    Угода на маркетплейсі Prom.ua

    Лучшие рекомендации !!!

  • Віктор Б.
    Відмінно
    Угода на маркетплейсі Prom.ua

    Все чудово. Рекомендую.

  • Віктор Б.
    Відмінно
    Угода на маркетплейсі Prom.ua

    Доставка в строки. Рекомендую

  • Олена Щ.
    Відмінно
    Угода на маркетплейсі Prom.ua

    Все быстро и без вопросов, хрупкий товар упакован аккуратно.
    Оплачено через пром, с бесплатной доставкой.
    Качество самого товара очень порадовало. Спасибо за отличный сервис!

  • Ольга С.
    Відмінно
    Угода на маркетплейсі Prom.ua

    Первый раз обратилась, заказ выполнен на отлично. Качеством и ценой очень довольна. Буду еще обращаться и рекомендовать друзьям. Спасибо за работу.

  • Ангеліна Р.
    Відмінно

    Огромное спасибо за подарочек! Супер,сегодня уже опробовала-зверь,а не средство! Как приятно,когда продавцы относятся к своим покупателям с заботой и уважением.Это так приятно,всегда хочется работать с такими и рекомендовать друзьям и близким.Спасибо вам еще раз-ОГРОМНОЕ!