Сумка рубаха замша з шкірою Karya карамель
Топ продаж

3 750 ₴
Показати оптові ціни- Готово до відправки
- Оптом і в роздріб
+380 (50) 672-96-91
viksermax19711@gmail.com
- +380 (50) 672-96-91
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
незвичайна сумка жіноча замша з шкірою Karya, дизайн якої імітує класичну сорочку або жакет. Такі моделі часто називають сумка-сорочка (shirt bag) або сумка-шортс.
Сумка декорована характерним відкладним коміром, імітацією планки з ґудзиками по центру та нагрудною кишенею. Брендінг: На кишені видно логотип, що нагадує бренд Karya. . Матеріал: Найчастіше такі моделі виготовляються з високоякісної шкіри та замші яка проста у догляді та добре тримає складну форму.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | KARYA |
| Країна виробник | Туреччина |
| Тип сумки | frame bag |
| Форма | Нестандартна |
| Розмір | Малий |
| Матеріал | Комбінований |
| Колір | Бежевий |
| Тип застежки | Замок |
| Відділення | 1 основний |
| Підкладка | Так |
| Плечовий ремінь | Так |
| Візерунки і принти | Без візерунків і принтів |
| Висота | 16 мм |
| Довжина | 20 мм |
| Ширина | 20 мм |
| Стан | Новий |
| Упаковка засобу | Пильник |
| Основні атрибути | |
| Кількість відділень | 1 |
- Ціна: 3 750 ₴